Antolaketa

 

Meatzalde eta Ezkerraldeko Mankomunitaterako 1. ordezkaria - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Javier Pérez de Palomar Alonso jn.
Ordezkoa: Juan José Sagredo Ormaza jn.

Meatzalde eta Ezkerraldeko Mankomunitaterako 2. ordezkaria - PSE-PSOE udal taldea
Titularra:. Saioa Gil Dopazo and.
Ordezkoa: José Enrique Uriarte Cantero and.

Aparkabisa Garraio Gunea-Centro de Transportes de Bizkaia, S.A.rako ordezkaria - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Javier Pérez de Palomar Alonso jn.
Ordezkoa: Juan José Sagredo Ormaza jn.

Bilbao Metrópoli 30erako ordezkaria - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Xabier Cuellar Cuadra jn.
Ordezkoa: Javier Pérez de Palomar Alonso jn.

Ordezkaria Euskalfondoan - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Ana Valdezate Trabajo and.
Ordezkoa: Iratxe Etxezarraga Alaña and.

Durañona Fundaziorako 1. ordezkaria - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Iratxe Etxezarraga Alaña and,
Ordezkoa: Ana Valdezate Trabajo and.

Durañona Fundaziorako 2. ordezkaria - EH BILDU Trapagaran udal taldea
Titularra: Joseba Gómez Rodríguez jn.
Ordezkoa: Elena Reyero Alabort and.

Montpellierko Frantziskotarren Eskola Kontseilurako ordezkaria - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Silvia Mera Nuñez and.
Ordezkoa: Carlos Gabriel Markina Acordagoitia jn.

Itxaropena Ikastolako Eskola Kontseilurako ordezkaria - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Ana Valdezate Trabajo and.
Ordezkoa: Silvia Mera Nuñez and.

Musika Eskolako Eskola Kontseilurako ordezkaria - EAJ-PNV udal taldea
Titularra: Carlos Gabriel Markina Acordagoitia jn.
Ordezkoa: Silvia Mera Nuñez and.

Consorcio de Aguas Bilbao-Bizkaia Uren Partzuergorako ordezkaria - PSE-PSOE udal taldea
Titularra: Jose Enrique Uriarte Canterojn.
Ordezkoa: Miguel Angel Gómez Viar jn.

Federación Española de Municipios y Provincias-erako ordezkaria - PSE-PSOE udal taldea
Titularra: Miguel Angel Gómez Viar jn.
Ordezkoa: Karmele Martínez González jn.

San Gabriel H.I.ko Eskola Kontseilurako ordezkaria - PSE-PSOE udal taldea
Titularra: Aritz Gil Arce jn.
Ordezkoa: Jose Enrique Uriarte Cantero jn.

Helduen Hezkuntza Iraunkorreko Eskola Kontseilurako ordezkaria - PSE-PSOE udal taldea
Titularra: Karmele Martínez González and.
Ordezkoa: Saioa Gil Dopazo and.

Elgueroko ASPACE Bizkaia Hezkuntza Bereziko Ikastetxe Pribatuko Eskola Kontseilurako ordezkaria - PSE-PSOE udal taldea
Titularra: Jose Enrique Uriarte Cantero jn.
Ordezkoa: Aritz Gil Arce jn.

Eskualdeko Osasun Kontseilurako ordezkaria - EH BILDU Trapagaran udal taldea
Titularra: Silvia Rodriguez Fernández jn.
Ordezkoa: Roberto Irure Hidalgo jn.

La Escontrilla H.I.KO Eskola Kontseilurako ordezkaria - EH BILDU Trapagaran udal taldea
Titularra: Elena Reyero Alabort and.
Ordezkoa: Silvia Rodríguez Fernández and.

La Arboleda H.I.KO Eskola Kontseilurako ordezkaria - EH BILDU Trapagaran udal taldea
Titularra: Roberto Irure Hidalgo jn.
Ordezkoa: Joseba Gómez Rodríguez jn.

Bigarren Hezkuntzako Institutuko Eskola Kontseilurako ordezkaria - Elkarrekin-Trapagaran-Podemos/Ezker Anitza-IU/Equo Berdeak
Titularra: Alberto Díez Sainz jn.